Yeliz Yeşilmen’den tesettürlü paylaşım!

Kategori: Alışveriş / Giyim / Sanat - 2.797 viewsYorum Yazın
Yeliz Yeşilmen’den tesettürlü paylaşım!

Ünlü dizi oyuncusu ve model Yeliz Yeşilmen İnstagram’da paylaştığı tesettürlü fotoğrafıyla sosyal medyada gündem oldu.

Yeliz Yeşilmen dizi oyuncusu ve model olarak ünlendi. Mehmet Ali Erbil’le birlikte rol aldığı aşkım aşkım isimli dizideki sahneleri ile adından söz ettiren Yeliz Yeşilmen, Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturduktan sonra televizyon dünyasından uzaklaştı.

İki çocuk annesi Yeşilmen İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Eyüp Sultan’da çekilen tesettürlü fotoğraflara binlerce beğeni geldi.

Yeşilmen, arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafa, "Yüce Rabbime bugün daha yakındık. Huzur bu. Dostlarla Sabah 5'de kalkıp 6'da cami ve saatlerce dua" diye yazdı.

Yeşilmen, arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafa, “Yüce Rabbime bugün daha yakındık. Huzur bu. Dostlarla Sabah 5’de kalkıp 6’da cami ve saatlerce dua” diye yazdı

Yeşilmen, arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafa, “Yüce Rabbime bugün daha yakındık. Huzur bu. Dostlarla Sabah 5’de kalkıp 6’da cami ve saatlerce dua” diye yazdı.

Yeliz Yeşilmen, İnstagram’da paylaştığı ikinci karede ise “Eyüp Sultan sonrası dini sohbetimize sabah 7.30’da bu mekanda devam etmek güzeldi” ifadelerine yer verdi.

Yeliz Yeşilmen’in şarkıcılık deneyimi de olup, Tat Beni(2004) adlı albüm, Yeliz Yeşilmen’in ilk stüdyo albümü olmuştur. Daha sonra Elemtere Fiş (2006) ve Fıstık Çıkı Çıkı (2009) albümlerini çıkardı.

Yeliz Yeşilmen için yazılan mesajlardan birinde “Ama şunu da bilmek lazım kapanmak sadece camide kalmasın. Ne güzel yakışmış kapanmak sizlere!” ibareleri yer aldı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!